Bugün 09 Temmuz 2020 Perşembe, aşk mı arıyorsun? Doğru yerdesin!
 
Aşk

En Güzel Aşk ŞarkılarıAğaçlar yaprak döküp, bulutlar yağmur bırakır.
Bu mevsim sen kokar ya sen kokar ya ondan bağırırım.
Öldürseydin ya böyle yaşamazdım. Görseydik rüya, beraber olsaydık.

YEİS SENSURA

Martıların kanat çırpışında canlanıyor yokluğun... Denize taş atan çifti görüp korktum. Ya biz öyle tekrardan olamazsak? Neyse zamana bıraktım ve getirmedi seni... Şimdi bembeyaz bir sayfa yırttım hayat defterinden, ona da sen yazacağım. Güneşler donacak, mürekkepler bitecek, gözlerimde sen hayali hiç bir zaman solmayacak. Unuttun mu yoksa beni? Ben her gözyaşımda sen damlattım yere. Ellerinde yoksa başka eller mi gizli? Dokunmadığım tenin yoksa şimdi pis mi? Sorun değil başkasının olman, başkasıyla olup intikam da almam. Beklerim, evet sonuna dek beklerim. Gelmesen dahi ben bir başkasıyla olmam.

SEHABE

Merhaba kadın sana bu şarkı. Keşke martı olsaydın beraber uçardık.
Yokluğunu anlatır bana bu sahil. "Hoşça kal" dediğin bana mı sahi? Akıl sağlığımda zarar. Seni beklemek yakışır sana kızamam. Seninle gülümsemek en büyük hayalim. Unutma beni. Kal ve ya git. Yokluğuna yalnızlığım seviniyor. Sensiz bu hayatın sebebi yok. Gitmeyi deneme nolur. Belki de bir daha göremem onu.
Sen denizdin masmavi gülerdin.
Dudağını getir dudağıma yatıya geldim. Derken bir dalga çarptı, son kez öptün.
Kumdan bir kalp yaptım denize döktüm.

YEİS SENSURA

Kırılmış bir kalp başrolü hayatımın. Yorgun bilek kan veriyor bayadır. Bu karanlık sensiz öylesine soğuk belki gözlerimi kör eder görünmeyen varlığın. Defalarca öldürdüğüm sen tekrardan yine canlandın. Ve de hayrandım senin kusursuzluğuna. Hayat verirdi gözlerin bu vücuduma. Yorgun ben. Uzanırım yine maziye... Önüme seriliyor kağıt kalem. Yazmaktan usanmayan ellerimle sana sarılır her satır, seni anlatır her şarkım. Bir de duysan keşke... Bir de duysan keşke...

Yorumlar

sanesane05 Kasım 2016
Cok guzel olmus ama biraz daha guzel olabilirdi asiggggiimmm lam
HayriyeHayriye25 Ekim 2016
T-rap Türkçe rap anlamına da geliyor. Bilmeyenlere duyrulur yani. T-rock ta var. Türkçe rock demek. Ulan bilmiyorsanız yorum yapmayın. T-rap bir şarkı bu.
yagmuryagmur08 Ağustos 2016
yikilsim
pelinpelin22 Temmuz 2016
çokk güzell yaa en beğendiğimm yerr şurassı
martıların kanat çırpışında canlanıyor yokluğundenize taş atan çifti görüp korktumyabiz böle tekrardan olmazsak neyse zamana bıraktım getimedi senişimdi bembeyaz bir sayfa yırttım hayat defterinden onada sen yazacağım güneşler donacak mürekkeoler bitecek gözlerimde sen hayali hiç bir zaman solmayacak unuttunmu yoksa beni ben her gözyaşımda sen damlattım yere ellerinde yoksa başka ellermi gizli dokunmadığımm teninn yoksa şimdi pismi sorun değil başkasının olman başkasıyla olup intikamda almam beklerim evet snuna dek beklerim gelmesen dahi be bir başkasıyla olam ağaçlar yaprak döküpp bulutlar yağmmur bırakır bu mevsim sen kokarya sen kokarya ondan bağrırım öldürseydin yarr böyle yaşamazdımm görseydik rüyaa beraber olsaydık
orhanorhan29 Haziran 2016
türkce rap sahabe yeis sensura abi baya güzel sarkı
uuuyuuuy15 Haziran 2016
süperr v ycaoaooook seviozxxx
oktayoktay26 Mayıs 2016
t-rap değil Türkçe rap
eylüleylül14 Nisan 2016
Ağaçlar yaprak döküp, bulutlar yağmur bırakır.
Bu mevsim sen kokar ya sen kokar ya ondan bağırırım.
Öldürseydin ya böyle yaşamazdım. Görseydik rüya, beraber olsaydık.
YusufYusuf23 Mart 2016
Bu konuyu tartışmalıyız Rümeysa hanım
RumeysaRumeysa24 Ocak 2016
Super ya t-rap hayranym cjfncjdid

Yorum Yaz

Adınız:
Mesajınız:
 


Love.GEN.TR, Aşk ve Sevgi Sitesi
Tüm Hakları Saklıdır © 2004 - 2015
Top writing blogs Blog Top Sites Blog Traffic Tracker