Kaç Çocuk (Feat. No.1 & Edanur Yavaş) Sözleri - En Güzel Aşk Şarkıları - Aşk Sevgi Sitesi - Aşk Sözleri, Sevgi Sözleri, Aşk Şarkıları
Bugün 27 Eylül 2023 Çarşamba, sevdiceğinize güzel şeyler söylemeyi unutmayın.
 

En Güzel Aşk ŞarkılarıPart 1 | No.1
Pis ve terli hiç demez yeterli sadece hayatında düzensizlik düzenli alkolik bir ailenin eroinman ferdi kendinden önce masum duyguları geberdi kaç çocuk! bu yollar kurtuluş kanseri kaç çocuk! bu yolda kurtların askeri kaç çocuk! yem kurtlara bas geri çünkü sevdiğin kız bile artık düşlüyor maskeni söyle kaç çocuk? üstüne gelmese de duvarlar git üstüne sen duvarların senden alçak binalar tanımazdın kuralları tanıştırır kumar memur en sevdiğin donunu çıkarır soğuk serin sulardan kaç çocuk! folyodan daha az annesini görüp kaç çocuk! şişeden daha az sevdiğini öptü? kaç çocuk! seni sana satacaklar hikayenin sonunda canını yakacaklar!

Part 2 | Joker
Kaç çocuk gelmeyecek derdinin devası hayat seni yaparken sigara müptelası kaç çocuk! ve üstüne yağmurlar yağsın söylesene bu silaha kaç para lazım ha? gecenin içindeydi 17 yaşında yani düşmanı oldu ömründe görmediği aşkın da kavgayla tanıştırdı hayat en başında şimdi 17 dikiş hayata çattığı kaşında bozuk paraları ve bozuk morali bu yüzden hayatla başa çıkmayı çabuk öğrenir bu yolu yokuş evin cebinde soğuk elleri çıkışın yoksa yumruklardan koru kendini bu filmin sonu geldiğinde unut derdini umuda yelken açan bi gemi yok kurut kalbini bu tutukluluk hali bitmez sabır taşı çatlar hikayenin sonunda canını yakacaklar!

Nakarat | Joker, No.1, Edanur Yavaş
Bu soğuk karanlığın ardından yine güneşi çağıracaktı şarkılar
Kapanan gözlerinin ışığı artık masum bi çocuğun değil unut her şey yalan!

Kaç Çocuk! Yine hayalini çalacaklar yalanlarla dolu bi masal anlatacaklar
Kaç Çocuk! Buna seni inandıracaklar hikayenin sonunda canını yakacaklar
Kaç Çocuk! Yine hayalini çalacaklar yalanlarla dolu bi masal anlatacaklar
Kaç Çocuk! Buna seni inandıracaklar hikayenin sonunda canını yakacaklar

Yorumlar

Henüz kimse tarafından yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Adınız:
Mesajınız: