Parti Patlar (Ft. Emrah Karakuyu) Sözleri - En Güzel Aşk Şarkıları - Aşk Sevgi Sitesi - Aşk Sözleri, Sevgi Sözleri, Aşk Şarkıları
Bugün 28 Mayıs 2024 Salı, yaşanmadan çözülmeyen sır: aşk...
 

En Güzel Aşk Şarkıları)
Anıl Piyancı:
Parti patlar tam suratında. Bu gece piyasaya girip kamp kurasım var. Altımda araba var zulamızda. Gel hadi kapışalım şimdi parkura çık lan. Hızıma yetişemez kafada machine. Elimde telefon çalar (alo) parola nedir? Parola yeşil! Tamam saat 12'de bana kaparo getir. Ekipte herkesin yeni görevi. Ortaya çıkar hadi biraz da seni görelim. Başladı Yeşil Odada bu sene seri üretim. Besledik yeterince kapımızda kedi köpeği. Ama nankör bilirim ki hiç kimse dost değil. Yanıma gelir bir de çirkince poz verir. İçtiyse zor gelir hayat ona. Katıldık maratona dilimse Maradona. Kalk kalk yeni baştan. Bu müzik çıkaracak seni baştan. Hip hop'sa damarımda gelir aşka. Kalk kalk kalk yeni baştan.
Nakarat (Emrah Karakuyu):
Hiç taviz yok artık, öğrensin doğru yolu bulup o. Dikkatli olsaydın, düşmezdin, ouv ouv ouv ooo. Ekip tam şimdi toplandık, öğrensin doğru yolu bulup o. Yetiş bak havaya kalksın, tüm eller ouv ouv ouv oo.
Anıl Piyancı:
Sürekli değişti rengin sanki kertenkele. Sevinmen için henüz erken bebe. Güzel bir örneksin ergenlere. Her sözümde vurdum seni yerden yere. Nereden nereye düştüğünü anlamadan. Geçi verir zaman, eder hepimizi yalan. Gecenin ışıkları gemimizi saran, hey! ayırdık, yerimizi tamam. Sesi açtıkça sokakta titredi camlar. Eğer ki hedef belliyse hiç geri kalmam. Ritimden sökmek için beni vinç gelir ancak. Bilirim olduğunu kimlerin alçak. Buradan çıkış yok kitlemiz azar. Kimisi kendini ülkenin hitmanı sanır. Sor yazı mı tura mı dik gelir para. Bulaştı bir kere çıkmaz. İbnelik kana. Kalk kalk yeni baştan. Bu müzik çıkaracak seni baştan. Hip hop'sa damarımda gelir aşka. Kalk kalk kalk yeni baştan.
Emrah Karakuyu:
Ve çok geç şimdi bir dur, bir soluklan. Bulaştın bir kere baştan bu işe. Kimi bozuk kimi çıkarcı ve de kimi gelir aşka. Bu iş böyle.
Nakarat x2 (Emrah Karakuyu):
Hiç taviz yok artık, öğrensin doğru yolu bulup o. Dikkatli olsaydın, düşmezdin, ouv ouv ouv oo. Ekip tam şimdi toplandık, öğrensin doğru yolu bulup o. Yetiş bak havaya kalksın, tüm eller ouv ouv ouv oo.

Yorumlar

Henüz kimse tarafından yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Adınız:
Mesajınız: